این سایت به فروش می رسد 09139135264


رشد ۳۵درصدی پرتفوی بیمه البرز / نرم افزار کاربردی یاقوت البرز رونمایی شد

رشد ۳۵درصدی پرتفوی بیمه البرز / نرم افزار کاربردی یاقوت البرز رونمایی شد


1401/09/14

مدیرعامل شرکت بیمه البرز ضمن رونمایی از نرم افزار کاربردی یاقوت البرز گفت : ما امیدواریم که با راه اندازی این نرم افزار بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهیم .


محسن پورکیانی مدیرعامل شرکت بیمه البرز در نشست خبری که به مناسبت روز بیمه برگزار شد ، اظهار داشت : بیمه البرز به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت بیمه با  34 شرکت در حال فعالیت است و نسبت به گذشته روز به روز در حال گسترش است.

 

وی ادامه داد : ما به عنوان یک شرکت بیمه هر روز نیاز به تحول و نو آوری برای پیشرفت داریم تا به شرایط کشورهای در حال توسعه دست یابیم .

پورکیانی  تاکید کرد : تحول دیجیتال واقعتی است که بخش هایی از آن تحقق پیدا کرده و به مرور زمان بخش های دیگر آن نیز تحقق پیدا خواهد کرد و ما چه علاقمند به این اجرای این امر باشیم و یا خیر ، در این زمینه تاثیری نخواهد داشت و اگر شرکت ها در این راستا حرکت نکنند روز به روز ضعیف تر خواهند شد.

 

مدیرعامل شرکت بیمه البرز ادامه داد : در عصر کنونی زمانی می توانیم مدعی تحول دیجیتال باشیم که  فناوری ها، مدل کسب و کار، تجربه ذی نفعان و فرایندها ، ما را  به عنوان صنعت بیمه ، دگرگون کند ؛ به این ترتیب گستره تحول دیجیتال کل سازمان را در بر می گیرد .

 

وی با تاکید بر اینکه در دنیای کنونی ارائه خدمات به مشتریان خصوصا در صنعت بیمه از اهمیت بالایی برخوردار است ، گفت : در عصر دیجیتال ، مشتری مداری در بستر فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال امکان پذیر است ، بنابراین باید همه تلاش ها و سرمایه گذاری ها در استفاده از فناوری های نوین و ارائه خدمات دیجیتالی در راستای تعامل  و اعتماد سازی با مشتری باشد . در این راستا ارائه خدمات روزانه پویا ، هماهنگ ، منظم و بدون تغییر ، اعتماد را در میان مشتریان شرکت تقویت می کند.

 

پورکیانی اظهار داشت : امروزه در شرایطی که اغلب شرکت های بیمه محصولات محدود و یکسان دارند و همه به دنبال ساده سازی ارائه خدمات هستند، طبیعتا ایجاد تمایز کار بسیار سختی است . بنابراین نحوه تعامل با مشتری در کناره استفاده از تمامی فناوری ها ، قدرت تمایز یک برند بیمه ای را تعیین می کند . در این راستا یکی از راه های برقراری ارتباط با مشتری و در تعامل بودن با آن ها ایجاد بستری بدون واسطه و تسهیل ارتباط با شرکت است . برای تحقق این امر همکاران ما در معاونت نو آوری شرکت نرم افزار کاربردی یاقوت البرز را آماده و رونمایی کردند .

 

 وی ادامه داد : ما امیدواریم که در بیمه البرز با راه اندازی این نرم افزارها بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان  ارائه دهیم.

 

مدیرعامل شرکت بیمه البرز همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت شرکت در بخش بیمه گری و سرمایه گذاری مطلوب است ، افزود : طبق آمار و با توجه به سیاست گذاری های جدید در طی 8 ماه سال جاری 35 درصد رشد پرتفوی داشتیم .

 

وی در پایان  اظهار داشت :  با تلاش های صورت گرفته در بیمه البرز سهم 33 درصدی درمان به 25 درصد رسیده است و تلاش داریم تا پایان سال و تا جایی که ممکن است سهم 25 درصدی را حفظ کنیم .مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top