این سایت به فروش می رسد 09139135264


قائم مقام بیمه مرکزی: کاهش دغدغه‌های مردم مهمترین مأموریت «بیمه» است

قائم مقام بیمه مرکزی: کاهش دغدغه‌های مردم مهمترین مأموریت «بیمه» است


1401/08/24

قائم مقام بیمه مرکزی گفت:‌ کاهش دغدغه های مردم مهمترین ماموریت صنعت بیمه به شمار می رود که آشنایی کودکان با این مقوله می تواند به توسعه فرهنگ بیمه کمک کند.


مجید مشعلچی که در جمع دانش آموزان دبستان یاسین منطقه خاوران سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: در سایه امنیت و آرامش می توان به آینده روشن کشور بیش از پیش امیدوار بود.

 

عضو هیات عامل بیمه مرکزی که در آیین زنگ مدرسه و مراسم 19 آبان ماه در جمع مدیران، کارکنان و دانش آموزان دبستان هشتصد نفری یاسین خاوران سخن می گفت با تاکید بر ضرورت آموزش در سنین پایین، اظهار داشت: بیمه به مفهوم مهار بیم است و ترس را از آحاد جامعه دور می کند و به همین خاطر باید مفاهیم آن در خانواده ها نهادینه شود.

 

وی کاهش دغدغه های اجتماعی و اقتصادی در حوزه های مختلف از جمله درمان را از دیگر اهداف صنعت بیمه عنوان کرد و افزود: گسترش ضریب نفوذ بیمه از شاخص های توسعه یافتگی کشوراست و دانش آموزان از سفیران فرهنگی بیمه به شمار می روند.

 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با تلاش فعالان صنعت بیمه و همراهی نهادهای فرهنگساز نظیر آموزش و پرورش، آینده پرنشاط تری پیش روی ملت ایران باشد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top