این سایت به فروش می رسد 09139135264


سرعت بخشی در تكمیل خدمات بیمه سلامت محور ضروری است

سرعت بخشی در تكمیل خدمات بیمه سلامت محور ضروری است


1401/07/12

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور که در نشست مشترک با مدیر عامل سازمان سلامت کشور سخن می گفت، با اعلام این مطلب و با اشاره به اراده نهاد ناظر صنعت بیمه برای راه اندازی و تکمیل "هاب درمان" افزود: سرعت بخشی در توسعه پوشش بیمه سلامت در کشور یک ماموریت ویژه است و هرگونه توقف در این حوزه به پیکره جامعه لطمه خواهد زد.


رئیس کل بیمه مرکزی با تشریح ظرفیت های گسترده صنعت بیمه برای پوشش همگانی بیمه های درمانی در کشور از برخی دستاوردها در این خصوص یاد کرد و افزود: بر اساس تکالیف قانونی و هم افزایی با سازمان سلامت، حرکت بزرگی در راستای همگانی سازی محصولات و خدمات سلامت محور آغاز خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، دکتر محمد مهدی ناصحی در این نشست با قدردانی از حمایت ها و خدمات گسترده نهاد ناظر و صنعت بیمه در خصوص همگانی سازی پوشش بیمه سلامت در کشور، اظهار داشت: تعامل هدفمند برای تسریع فرایندهای بیمه ای و بهره مندی طیف وسیع تر جامعه از پوشش خدمات بیمه سلامت از اهداف مشترک نهادهای بیمه گر است.

 

مدیرعامل سازمان سلامت کشور در همین راستا افزود: در حال حاضر خدمات حداقلی در حوزه بیمه از سوی جامعه قابل پذیرش نیست و باید از تمامی ظرفیت های موجود برای ارائه خدمت حداکثری استفاده کنیم.

 

گفتنی است در این نشست موضوعات مشترکی نظیر: همسان سازی و تبادل وب سرویس ها، راهکارهای افزایش سطح تعامل، تقویت بانک قوانین واحد بیمه سلامت، ایجاد زمینه برای پیوستن شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به صنعت بیمه و همچنین تبادل اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top