این سایت به فروش می رسد 09139135264


اقدامات مؤثر بیمه سلامت در اتصال به پنجره واحد دولت هوشمند

اقدامات مؤثر بیمه سلامت در اتصال به پنجره واحد دولت هوشمند


1401/07/12

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، از اقدامات مؤثر بیمه سلامت در اتصال به پنجره واحد دولت هوشمند خبر داد.


محمد مهدی ناصحی در خصوص آخرین پیشرفت سازمان درباره اتصال به پنجره واحد الکترونیک گفت: بیمه سلامت یکی از دستگاه‌هایی است که خدمات الکترونیک بسیاری دارد، به طوری که ۸ خدمت در این سازمان به طور ۱۰۰ درصد الکترونیکی ارائه می‌شود؛ خوشبختانه برای اتصال به پنجره واحد دولت هوشمند نیز از سال گذشته اقداماتی انجام شده است.

 

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: یکی از خدمات مورد نیاز مردم در بیمه همگانی اتصال پزشک به جمعیت بود که این کار انجام شده و اقدام مهم دیگر سامانه رضایت سنجی و ارتباط مردمی است که به سامانه دولت هوشمند متصل شده است، به طوری که می‌توان رضایت سنجی خدمات را در حوزه مختلف مورد ارزیابی قرار داد.

 

وی تصریح کرد: همچنین تا پایان مهرماه سال جاری ۳ خدمت دیگر به پنجره متصل می‌شود، به عنوان مثال اسنادی که توسط مراکز ارائه دهنده خدمت ارسال می‌شود در پنجره واحد دولت دیده می‌شود، ضمن اینکه رسیدگی به اسناد متفرقه و تأیید نسخ نیز در شبکه الکترونیک هوشمند دولت قابل رؤیت است.

 

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، با بیان اینکه خدماتی از جمله نسخه نویسی، نظام ارجاع، رسیدگی به نسخ، تأیید خدمات خسارت متفرقه و خدمات خارج از شمول به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود تاکید کرد: الکترونیکی شدن یک سوم خدمات تا پایان شهریور انجام شده به طوری که از ۸ خدمت ۲ خدمت اجرایی شده است.

 

ناصحی درباره آخرین وضعیت تخصیص بودجه ۵ هزار میلیارد تومان برای درمان بیماران صعب العلاج گفت: خوشبختانه طبق زمان بندی انجام شده و تأییدی که از شورای نگهبان صورت گرفت، ابلاغیه اجرای قانون از هفته پیش به سازمان ارسال شده و بسته‌های خدمت توسط سازمان و معاونت درمان وزارت بهداشت نوشته شده است. البته سازمان برنامه نیز در خصوص تأمین اعتبارات در مرحله اول به وعده خود عمل کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه سعی می‌کنیم ۵ هزار میلیارد تومان برای بیماران صعب العلاج را به صورت صحیح هزینه کنیم گفت: پرونده‌های قبلی را بررسی می‌کنیم و تا حد امکان در کمیسیون‌های استانی به آنها رسیدگی و در صورت امکان پرداخت می‌کنیم.

 

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، با تاکید بر اینکه بیمه‌های تکمیلی اقدامات خوبی را در بحث نسخه نویسی الکترونیکی شروع کردند افزود: پیشرفت‌ها تا حدودی خوب است اما با همکاری همه بیمه‌های پایه کارها با سرعت پیش می‌رود.

 

ناصحی از پرداخت مطالبات شهریور ماه داروخانه‌های سراسر کشور در طرح دارویار خبر داد و گفت: تعاملات و هماهنگی‌ها در این خصوص قابل قبول است و مشکل خاصی وجود ندارد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top