انعقاد قرداد همکاری شرکت بیمه دانا با مراکزدرمانی معتبر شهرستان‌های استان تهران

انعقاد قرداد همکاری شرکت بیمه دانا با مراکزدرمانی معتبر شهرستان‌های استان تهران


1401/06/13

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌‌های استان تهران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین وزارت آموزش و پرورش و شرکت بیمه دانا اجرای مطلوب آن را ضروری دانست.


در نشست مشترک روسای تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و شرکت بیمه دانا که به منظور هم اندیشی و تبادل نظر درباره فرآیندهای اجرایی قرارداد تکمیلی درمان برگزار شد، مهدی نیک فر،معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌‌های استان تهران با اشاره به افزایش تعهدات بیمه‌ای که از اهداف این تفاهم نامه بوده است گفت: طبق منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در خصوص توجه به معیشت و سلامت فرهنگیان و پیگیری‌های مقام عالی وزارت نسبت به انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان با شرکت بیمه دانا اجرای دقیق و مطلوب آن ضروری است.

 

وی گفت: شرکت بیمه دانا با عقد قرارداد با مراکز درمانی معتبر در سطح شهرستان‌های استان تهران می‌بایست نسبت به اجرای مطلوب قرارداد مذکور اقدامات لازم را مبذول نماید .

 

در ادامه قائم مقام شرکت بیمه دانا خدمت رسانی به فرهنگیان معزز را افتخار این شرکت دانست و از تلاش و اهتمام شرکت برای رضایتمندی هر چه بیشتر فرهنگیان عزیز خبر داد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top