تمام کار و فکر و ماموریت منافقان، تضعیف جبهه مردم است


1396/12/04

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به حوادث اخیر خیابان پاسداران تهران اظهار کرد: برخی در داخل با توئیت و تیتر از عده‌ای اراذل و اوباش دفاع می‌کنند. این یک جریان نفاق همراه با دشمن است و تمام کار، فکرامام جمعه موقت اهواز با اشاره به حوادث اخیر خیابان پاسداران تهران اظهار کرد: برخی در داخل با توئیت و تیتر از عده‌ای اراذل و اوباش دفاع می‌کنند. این یک جریان نفاق همراه با دشمن است و تمام کار، فکر و ماموریت منافقان، تضعیف جبهه مردم است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلیمن میراحمدرضا حاجتی در خطبه‌های نماز جمعه امروز(چهارم اسفند) در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز، ضمن توصیه به رعایت تقوا به بیان احادیث و روایاتی از ائمه اطهار(ع) درباره تقوا پرداخت و اظهار کرد: به فرموده حضرت محمد(ص) هر کس با تقوی باشد قوی خواهد شد.
وی با اشاره به نقش منافقان در جنگ احزاب بیان کرد: آیات نهم تا سیزدهم سوره مبارکه احزاب به یادآوری فعالیت این منافقان در جریان جنگ احزاب پرداخته و یادآوری کرده این منافقان فعال شدند تا چراغ انقلاب بزرگ پیامبر(ص) را خاموش کنند. اکنون نیز برخی در دفاع از یک عده اراذل و اوباش توئیت می‌زنند.
امام جمعه موقت اهواز ادامه داد: یک عده که تمام کار، فکر و مأموریت آنها خواسته یا ناخواسته تضعیف جبهه انقلاب اسلامی و تضعیف جبهه مردم است و خودشان را در صحنه دفاع از حل مشکلات مردم نمی‌بینیم، اینجا در صحنه هستند. این یک جریان نفاق همراه با دشمن است که دشمن از خارج با اسلحه و تفنگ و این عده از داخل با فکر و توئیت کار می کنند تا به زعم باطل خود مدینه انقلاب اسلامی خواسته یا ناخواسته سقوط کند.
حاجتی با بازخوانی روایت شکست یک سنگ بسیار عظیم توسط پیامبر در جریان فتح خندق عنوان کرد: هنگامی که پیامبر این سنگ عظیم را شکستند و پس از آن وحی جبرئیل را درباره فتح کشورها به دست مسلمانان به حاضران گفتند، منافقانی که در آنجا حضور داشتند، خوف کردند و گفتند که دشمن در حال محاصره ما است اما پیامبر از فتوحات سخن می‌گوید.
وی افزود: در واقع کار منافقان همین است. اکنون نیز منافقان سخنان رهبر و ولی فقیه را تضعیف می کنند، دل مومنین را خالی می‌کنند که 22 بهمن به صحنه راهپیمایی نیایید و مساجد و صحنه شرکت در نماز جمعه را خالی کنید و همچنین سنگرهای دفاع از مردم را خالی کنید چرا که بُرد با آمریکا است و ... . این کار منافقان داخلی است.
امام جمعه موقت اهواز افزود: اما آمریکایی که سالانه به طور عادی تنها 30 هزار کشته در خیابان‌های خود می‌دهد و چه بلایایی که بر سر نوامیس مردم در این کشور می‌آید، می‌خواهد با خدا مقابله کند و حریف خدا شود؟
حاجتی در ادامه ضمن تسلیت به خانواده‌های داغ‌دیده سانحه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج، گفت: امیدواریم با مساعد شدن وضعیت جوی، بقایای پیکر پاک جانباختگان این سانحه از محل حادثه منتقل شود. شهادت مظلومانه تعدادی از عوامل نیروی انتظامی و بسیج در غائله خیابان پاسداران را نیز خدمت امام زمان(عج)، امت حزب‌الله و خانواده‌های ولایت‌مدار این شهدا تبریک و تسلیت می‌گوییم.
وی ادامه داد: هر چقدر که ما به خطوط قرمز دشمن نزدیک می‌شویم، دشمن فشار بیشتری به ما وارد می‌کند. نظام با این عده از اراذل و اوباش که جمع کردن آنها و غائله‌ای که راه انداخته بودند، فقط 10 دقیقه زمان می‌برد، مدارا کرد و ما در این جریان شهید دادیم.
امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه فشار دشمن برای ما خیلی مهم نیست، تصریح کرد: این ملت ثابت کرده است در برابر فشارهای دشمن، آنچنان ایستادگی می‌کند تا جایی که دشمنترین دشمن این ملت، یعنی نتانیاهو در اجلاس امنیتی مونیخ، قطعه‌ای از پهپاد ایرانی را به وزیر امور خارجه کشورمان نشان می‌دهد و می‌گوید ما این پهپاد را زدیم.
حاجتی ادامه داد: در واقع ما در این قضیه، شکستی به اسرائیل تحمیل کردیم که در نیم قرن اخیر بی‌سابقه بود و اسطوره صنعت دفاع هوایی اسرائیل که به آن دست خدا می‌گفتند و در واقع دست شیطان بود را، شکستیم. اما دشمن ابدی نیست. ما در کشور نفوذی داریم و مقام معظم رهبری نیز در این زمینه تاکنون تذکرات بسیاری داده‌اند. باید مراقب نفوذی‌ها باشیم.
وی ادامه داد: ما در این جا عزیزانی را داریم که دانسته یا نادانسته چون شکمشان سیر است و برج‌نشین شده‌اند، درد محرومین را خیلی حس نمی‌کنند. مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با مردم آذربایجان در این زمینه اعلام خطر کردند.
امام جمعه موقت اهواز به بیان جریان سقوط شهر تروا توسط یونانی‌ها اشاره کرد و افزود: در آن زمان نیز مانند اکنون، یک عده شروع به بزک کردن دشمن کردند که سخت نگیرید، آمریکا رفیق ما است، اروپایی‌ها خیلی هم متمدن هستند و بعد هم به فرانسوی‌های زیاده‌خواه باج می ‎ دهند، همین فرانسوی ‎ هایی که علمدار تعطیلی صنعت موشک ایران شدند.
حاجتی با اشاره به ویروس تروجان که منجر به انهدام سیستم عامل رایانه‌ها می‌شود، ادامه داد: اکنون نیز عده‌ای کار این ویروس را در کشور انجام می‌دهند و دنبال این هستند که کشور را از درون تضیعف کنند. این ویروس مانند یک سم در سیستم عامل رایانه نفوذ می‌کند تا منهدم شود.
وی با اشاره به حضور جمعی از کارکنان شرکت گروه ملی فولاد در نماز جمعه این هفته و بحث حقوق ‎ های معوقه و نگرانی‌های مربوط به این شرکت عنوان کرد: خوزستان حق خود را به اسلام ادا کرده است و مسئولان باید بدانند که همانطور که خوزستان حق اسلام را ادا کرده است، باید حق خوزستان را نیز با راه‌اندازی واحدهای تولیدی تعطیل، آن هم با به کارگیری مدیران سالم ادا کنند.
امام جمعه موقت اهواز در ادامه به بازخوانی اظهارات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان در هفته گذشته پرداخت و گفت: حضرت آقا فرموده‌اند که ارتجاع از انقلاب و اهداف انقلاب از خطراتی است که انقلاب را تهدید می‌کنند. ارتجاع از انقلاب نیز به این معنا است که عده‌ای زندگی اشرافی را پیشه می‌کنند و نسبت به قشر محروم بی‌تفاوت می‌شوند.
حاجتی ادامه داد: مقام معظم رهبری نسبت به خطر اشرافی‌گری برای انقلاب به ویژه در میان مسئولان هشدار دادند. عده‌ای آنچنان در لاک اشرافی‌گری فرو رفته‌اند که درد محرومان را نمی‌بینند. حضرت آقا یکی از ویژگی‌های اشرافی‌گری فرمودند تکیه بر دشمن به جای تکیه بر مردم است. اما با تمام این تفاسیر مقام معظم رهبری فرمودند که آینده امیدبخش است.
انتهای پیاممشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

گرگان|‌ قزاقستان زمینه تسهیل صدور روادید ویژه بازگانان ایرانی را فراهم کند - اخبار تسنیم - Tasnim

گرگان|‌ قزاقستان زمینه تسهیل صدور روادید ویژه بازگانان ایرانی را فراهم کند رئیس اتاق بازرگانی استان گلستان گفت: صدور روادید به کشور قزاقستان تسهیل و برای بازرگانان ویزاهای طولانی شش ماهه و یک‌ساله

ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی معابر عمومی در اردبیل؛ اماکن عمومی برای تردد معلولان مناسب‌سازی می‌شود - اخبار تسنیم - Tasnim

ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی معابر عمومی در اردبیل؛ اماکن عمومی برای تردد معلولان مناسب‌سازی می‌شود مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از کمبود برخی زیرساخت‌های شهری و اماکن عمومی به منظور تردد معلولان و جا

جشنواره "فرهنگ و هنر اقوام ایرانی" در سنندج برگزار می‌شود - اخبار تسنیم - Tasnim

جشنواره "فرهنگ و هنر اقوام ایرانی" در سنندج برگزار می‌شود سومین جشنواره فرهنگ و هنر اقوام ایرانی ۲ تا ۴ تیرماه امسال در سنندج برگزار می‌شود. ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷ استانها کردستان

مدیرکل جدید اوقاف سیستان و بلوچستان معرفی شد‌ - اخبار تسنیم - Tasnim

مدیرکل جدید اوقاف سیستان و بلوچستان معرفی شد‌ حجت‌الاسلام محسن مومنی مقدم در مراسمی با حضور مسئولان و معتمدان به عنوان مدیرکل جدید اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان معرفی شد. ۲

آموزش‌های فنی در اوقافت فراغت جوانان در اراک ارائه می‌شود - اخبار تسنیم - Tasnim

آموزش‌های فنی در اوقافت فراغت جوانان در اراک ارائه می‌شود فرماندار اراک با بیان اینکه آموزش‌های فنی در اوقافت فراغت جوانان در اراک ارائه می‌شود گفت: برنامه‌های اوقات فراغت جوانان در اراک کیفی‌سازی

تخریب و زیر آب رفتن 2 مدرسه در لرستان؛ دانش آموزان "در به در" شدند - اخبار تسنیم - Tasnim

تخریب و زیر آب رفتن ۲ مدرسه در لرستان؛ دانش آموزان "در به در" شدند تخریب و زیر آب رفتن ۲ مدرسه در بخش سیلاخور لرستان سبب در به در شدن دانش آموزان شد. ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴ استانها

مطالبات مردم از طریق میز خدمت دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر پاسخ داده می‌شود - اخبار تسنیم - Tasnim

مطالبات مردم از طریق میز خدمت دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر پاسخ داده می‌شود مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر گفت: در تمام دستگاه‌های اجرایی و ادارات استان بوشهر میز خدمت

اراک| اندونزی آماده افزایش همکاری تجاری و اقتصادی با ایران است - اخبار تسنیم - Tasnim

اراک| اندونزی آماده افزایش همکاری تجاری و اقتصادی با ایران است سفیر اندونزی با بیان اینکه زرات گردشگری اندونزی درصدد تبیین پیش‌نویس همکاری در حوزه صنایع‌دستی با ایران است گفت: اندونزی آماده افزایش

اردبیل برای هشتمین بار میزبان جشنواره کتابخوانی رضوی می‌شود - اخبار تسنیم - Tasnim

اردبیل برای هشتمین بار میزبان جشنواره کتابخوانی رضوی می‌شود مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان اردبیل باحضور شرکت‌کنندگانی در گروه‌های سنتی کودک، نو

تسهیلات 1964 طرح اشتغال خانگی در استان تهران پرداخت شد - اخبار تسنیم - Tasnim

تسهیلات ۱۹۶۴ طرح اشتغال خانگی در استان تهران پرداخت شد مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال گفت: تاکنون تسهیلات به ۱۹۶۴ طرح اشتغال خانگی در استان تهران از طریق چهار بانک

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva