این سایت به فروش می رسد 09139135264


جبران خسارت‌دیدگان سیل در اولویت صنعت بیمه

جبران خسارت‌دیدگان سیل در اولویت صنعت بیمه


1401/05/11

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه تعهدات صنعت بیمه در قبال خسارت دیدگان سیل اخیر در دو سطح انجام خواهد شد، گفت: شرکت‌های بیمه موظف هستند خارج از تشریفات رایج اداری به تمامی تعهدات خود در قبال بیمه گذاران خسارت دیده سیل اخیر اقدام کنند.

 

مجید بهزاد پور، افزود: به دنبال فرمان مقام معظم رهبری در خصوص ترمیم خسارات سیل اخیر و حمایت از آسیب دیدگان، خسارات واحدهای تحت پوشش بیمه حوادث با جدیت و به سرعت ارزیابی و فرایند پرداخت آن آغاز خواهد شد.

وی با تفکیک این بیمه نامه‌ها از تعهدات "صندوق حوادث طبیعی" تصریح کرد: بخش اندکی از منابع صندوق یادشده از محل پرداخت‌های مردم در قبوض برق و بخش عمده‌ای از آن توسط سازمان برنامه و بودجه تأمین خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول، فقدان منابع مالی و اعتبارات کافی، مانع ارزیابی خسارات نیست و همکاران ما با دقت میزان خسارت‌های سیل زدگان را برآورد خواهند کرد.

رئیس شورای عالی بیمه با تاکید بر عزم جدی دولت و صنعت بیمه برای رفع دغدغه‌های زیان دیدگان حوادث طبیعی ابراز امیدواری کرد: با تأمین اعتبارات پیش بینی شده در قانون، روند پرداخت خسارات واحدهای آسیب دیده فراهم شود.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top