چهاردهمین نمایشگاه بیمه، بانک و بورس با هویت جدید برپا می‌شود

حضور حداکثری صنعت بیمه در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی کشور از جلوه‌های روشن اهمیت فرهنگسازی در صنعت بیمه به شمار می‌رود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، مصطفی زندی در آستانه برپایی نمایشگاه صنعت مالی ضمن تشریح فرایند جذب تا حضور ارکان صنعت بیمه در این رویداد فرهنگی_ اقتصادی، اظهار داشت: صنعت بیمه از ظرفیت های چندبرابری برای حضور در عرصه هایی نظیر: تولید ناخالص ملی، جهاد اشتغال، توسعه دانش بنیان ها و افزایش ضریب رفاه در جامعه برخوردار است که رونمایی از ماموریت های حساس بیمه ای این ظرفیت بالقوه را به توانمندی بالفعل مبدل خواهد کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی با تاکید بر ضرورت بازیابی جایگاه صنعت بیمه در اقتصاد کلان کشور، افزود: کشورهای حادثه خیز که ریسک های متنوعی دارند باید از صنعت بیمه قدرتمندتری برخوردار باشند و با توجه به شرایط جغرافیایی کشور ما، این صنعت مادر نیز باید بیش از پیش تقویت شود.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت بیمه با قدردانی از حضور چشمگیر شرکت های بیمه در چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی، خاطرنشان کرد: حضور همزمان شبکه فروش و استارت آپ های بیمه ای علاوه بر تبلور اصل همگرایی در صنعت بیمه می تواند زیرساخت تصمیم سازی های مشترک را تقویت کند.

عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه صنعت مالی کشور از هویت بخشی و تغییر نام آن به عنوان یک راهبرد جدید یاد کرد و گفت: حضور تمام بازیگران اثرگذار اقتصاد کشور باید در یک سطح باشد و آنچه میزان اثربخشی را تعیین می کند ضریب موفقیت در ماموریت های محول شده به آنان است.

وی افزود: بعد از کسب تجارب ارزشمند صنعت بیمه از شرکت در رویدادهای ملی، حضور این صنعت در اینگونه رویدادها، حضوری هدفمند، کاربردی و نتیجه محور است و آثار این سرمایه گذاری فرهنگی در جامعه از طریق افزایش ضریب نفوذ بیمه مشخص خواهد شد.

شایان ذکر است چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بیمه، بانک و بورس) از دوم  تا پنجم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود و عموم مردم می توانند بین ساعت ۸ تا ۱۵ از آخرین دستاوردهای حوزه صنعت مالی کشور بازدید کنند.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top