این سایت به فروش می رسد 09139135264


بیمه عمر چتری برای حمایت از خانواده

بیمه عمر چتری برای حمایت از خانواده


1401/05/02

مدیر بیمه سینا استان قم گفت: بیمه عمر بیمه نامه ای است که در بحران های زندگی به ما کمک میکند که در موقعیت سخت تری قرار نگرفته و چتر حمایتی برای خانواده است.


محمود لاچینانی در گفت و گویی با اشاره به کتاب «ثروتمند ترین مرد بابل» بیان کرد: این کتاب که قدمت هشت هزار ساله دارد، مورد استفاده بسیاری از شرکت های بیمه ای و بانک ها بوده و نشان دهنده آن است که پس انداز مسئله ای است که از زمان های گذشته مورد توجه واقع شده است.

وی با بیان اینکه مقوله پس انداز از دیرباز مورد توجه انسا هایی که از هوش مالی برخوردار بودند، است، تصریح کرد:با بوجود آمدن شرکت های بیمه با ساز وکار فعلی؛ بیمه زندگی بعنوان یکی از محصولات بیمه ای معرفی شد که به جرات میتوان گفت از اساسی ترین بیمه های ضروری برای هر شخص محسوب می شود.

مدیر بیمه سینا استان قم اضافه کرد: وقتی ضریب نفوذ این بیمه نامه را در کشورهای پیشرفته بررسی می کنیم به اهمیت آن بیش از پیش پی می بریم اما با ورود این بیمه نامه از سال 1311 به کشورمان متاسفانه درصد آمار تعداد دارندگان این بیمه نامه افزایش چندانی را نداشته است .

وی اضافه کرد:اگر چه در سال های اخیر رشد نسبتا مطلوبی داشته ولی همچنان از نظر نفوذ این بیمه نامه همچنان فاصله زیادی با استاندارهای جهانی داریم حتی در مقایسه با کشورهایی مانند ژاپن وهند که این مسئله وظیفه صنعت بیمه را برای آگاهی بیشتر سنگین تر میکند.

لاچینانی با اشاره به اهمیت بیمه های زندگی و نقش آن در اقتصاد خانواد، عنوان کرد:بعنوان مثال اگر کسی در طول 30 سال گذشته بیمه نامه ای با حق بیمه ماهانه 50 هزار تومان تهیه کرده باشددر طول 30 سال گذشته با احتساب افزایش حق بیمه سالیانه جمعا مبلغ 100 میلیون تومان به شرکت بیمه پرداخت شده است که علاوه بر اینکه در طول این 30سال تحت پوشش انواع خطرها اعم از فوت وحادثه وامراض خاص وهزینه های پزشکی و... بوده و چتر حمایتی بیمه برای او در طول این سالها آرامشی برای خانواده و برای دغدغه ها و ناملایمت های زندگی اش بوده است ، شرکت بیمه در سال 1401 بعد 30سال 200 میلیون تومان بعنوان بازخرید به او پرداخت می‌کند به عبارتی  حق بیمه پرداختی او بصورت دوبرابر عودت می شود و او برای تامین احتیاجات زندگی و خانواده مجبور به اخذ وام های بانکی نمیشود و همچنین در برابر خطرات نیز بیمه بوده است.

لاچینانی بیان کرد: اگرچه این موضوع نیاز به توضیح بیشتری دارد ولی در یک جمله خلاصه شده میتوان گفت بیمه عمر برای رسیدن به تمام ایده ال ها ونداشته های زندگی نیست بلکه می توان گفت که بیمه عمر بیمه نامه ای است که در بحران های زندگی به ما کمک میکند که در موقعیت سخت تری قرار نگرفته و چتر حمایتی برای خانواده است.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top