این سایت به فروش می رسد 09139135264


زمان سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با عدم حضور سازمان بورس

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه اواخر اردیبهشت برگزار می‌شود، اما سازمان بورس به دلیل ورود موج چهارم کرونا از عدم حضور در این رویداد خبر داده است.

 

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه درحالی قرار است از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود که سازمان بورس اعلام کرده با وجود آمادگی به دلیل ورود موج چهارم کرونا و در مسیر حمایت از کادر زحمتکش درمان و مراقبت از سلامت هم میهنان، مشارکت و حضور مجموعه بورس در این نمایشگاه منتفی است.

 

 بنابراین گزارش، افزایش ارتباط مستقیم و آگاهی بیشتر مردم از بازار مالی و خدمات، بالا بردن سواد مالی، ارائه توانمندی‌های داخلی در هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه از طریق آموزش و فرهنگسازی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و فراهم آوردن زمینه مناسب برای تعاملات بین‌المللی با توجه به پیشرفت اخیر بین‌المللی در حوزه مالی و استقبال سرمایه‌گذاران خارجی به همراه فضای مذاکرات B ۲ B، برگزاری رویداد استارت آپ حوزه مالی و... از اهم برنامه‌های پیش‌بینی شده در نمایشگاه فاینکس ۲۰۲۱ است.

 

نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه توسط شرکت بانیان امید برگزار می‌شود و تاکنون سالن‌های ۳۵، ۳۸، ۴۰، ۴۱، ۳۱آ و ۳۱ب در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برای برگزاری آن بیش‌بینی شده است.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top