این سایت به فروش می رسد 09139135264


هدیه نوروزی بیمه ملت: تخفیف بیمه بدنه از 40 تا 70 درصد

پایان سال 99 همراه شده با ارائه تخفیف‌های مختلف و فرصت‌های طلایی برای خرید انواع بیمه‌نامه‌های شرکت بیمه ملت.

 

متقاضیان برای خرید بیمه بدنه اتومبیل می‌توانند این بیمه‌نامه را تا 16 فروردین 1400 با 40 درصد تخفیف از بیمه ملت تهیه کنند.

 

بر اساس این گزارش، بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی و منتسبین آنان، با توجه به قرارداد منعقد شده این ارگان‌ها با بیمه ملت، می‌توانند از 70 درصد تخفیف برای خرید بیمه‌ بدنه اتومبیل بهره‌مند ‌شوند.

 

این مهم، به پاس قدردانی  از اعتماد و همراهی هم‌میهنان عزیز و گرامی‌داشت زحمات پیش‌کسوتان و بازنشستگان جامعه انجام شده و عموم مردم عزیز ایران می‌توانند از ‏مزیت‌ها و امتیاز خرید بیمه‌نامه بدنه اتومبیل در مدت ارائه این تخفیف‌ها بهره‌مند شوند.

 

 گفتنی است؛ طی این مدت، متقاضیان می‌توانند از 25 درصد تخفیف بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی منازل مسکونی، 20 درصد تخفیف بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی صنعتی و غیرصنعتی، 20 درصد تخفیف بیمه‌نامه حوادث با پوشش کرونا و طرح ویژه بیمه مسئولیت ناشی از آتش‌سوزی (با تعهدات و حق بیمه ثابت) بهره‌مند شوند.

 

متقاضیان و بیمه‌گزاران محترم، با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ملت در سراسر کشور می‌توانند از تخفیفات ویژه بیمه ملت بهره‌مند شوند. همچنین مرکز ارتباط با مشتریان بیمه ملت با شماره 02185333 آماده پاسخ‌گویی به هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد است.

 مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top