این سایت به فروش می رسد 09139135264


آخرین خبرها از بیمه تکمیلی فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان در هفته آینده خبر داد.

 

گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، در خصوص آخرین وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان، اظهار کرد: بررسی‌ها در حال انجام است در هفته آینده بیمه تکمیلی فرهنگیان تعیین تکلیف می‌شود.

 

وی با بیان اینکه اصلاحاتی در بیمه تکمیلی فرهنگیان پیش‌بینی شده است، ادامه داد: در حال حاضر و مانند گذشته فرهنگیان می‌توانند از بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ استفاده کنند و کماکان تا زمان انعقاد قرارداد جدید، قرارداد قبلی پابرجاست.

 

قرارداد بیمه فرهنگیان به طور سالیانه است که قرارداد یکساله با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ از تاریخ یکم دی ۱۳۹۸ لغایت ۳۰ آذر ۱۳۹۹ منعقد شد؛ در این قرار داد،  هزینه‌ها و تعهدات درمانی افزایش یافت؛ به عنوان مثال هزینه زایمان توسط شرکت بیمه گر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۳ میلیون تومان افزایش یافت؛ ضمن اینکه تعهدات پرداخت هزینه رفع عیوب انکساری چشم از ۴۰۰ هزار تومان به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشت و همچنین هزینه آمبولانس برون شهری از ۲۰۰ هزار تومان به ۴۰۰ هزار تومان، رشد داشت.

 

زمان بیمه تکمیلی فرهنگیان پایان آذر پایان یافته بود اما از آن زمان تا کنون که حدود دو ماه می‌گذرد، همچنان فرهنگیان از بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ استفاده می‌کنند.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top