این سایت به فروش می رسد 09139135264


عوامل تولید فیلم‌های مختلف تحت پوشش بیمه کرونا قرار بگیرند

 

اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران در پیامی از تهیه کننده گان آثار مختلف خواست تا هنگام تولید، عوامل پروژه را تحت پوشش بیمه کرونا قرار دهند.

 

به نقل از دبیرخانه اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران، سید غلامرضا موسوی رییس اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران عنوان کرد: با توجه به گسترش روز افزون کرونا و لزوم حفاظت از همکاران هنگام تولید فیلم، لزوم دقت بیشتر همکاران تهیه کننده در رعایت شرایط بهداشتی و پروتکل های ویژه تولید کاملا ضروری است.

 

وی افزود: اتحادیه از کلیه همکاران انتظار دارد که علاوه بر بیمه مسئولیت مدنی و حوادث، حتما کارکنان پروژه بیمه کرونا نیز بشوند. خوشبختانه همکاران ما در سینمای ایران اعم از کارکنان سالن های سینما و تهیه کنندگان حرفه ای، پروتکل ها را در حد خوبی رعایت کرده اند و لازم می بینم از کارکنان سینماها و مدیران سالن ها به خاطر رعایت دقیق نکات ایمنی و همچنین تهیه کنندگان همکار تشکر و قدردانی کنم.

 

وی یادآور شد: در چنین شرایطی از تهیه کنندگان همکار انتظار داریم که حتی المکان از اعضای صنوف خانه سینما در پروژه ها استفاده کنند تا بیکاری مشکل دیگری بر مشکلات اعضای محترم صنوف اضافه نکند به خصوص که در بین اصناف تولیدی، رده های کیفی و کمی شغلی با دستمزدهای متفاوت وجود دارد و تهیه کنندگان می توانند بهترین های هر حرفه را برای پروژه های خود انتخاب کنند.

 

موسوی ضمن تاکید مجدد بر لزوم رعایت استاندارد بهداشتی و پروتکل های اعلام شده از سوی کارگروه کرونای سازمان سینمایی، تاکید کرد که تهیه کنندگان در پروژه های سینمایی و سریال ها مدیر و مسئول پروژه هستند و بنابراین انتظار می رود که همچنان با رعایت پروتکل های بهداشتی حافظ جان تک تک اعضای پروژه باشند و اجازه ندهند که فرد یا افرادی با رعایت نکردن نکات بهداشتی به جان دیگر همکاران پروژه لطمه وارد کنند.

 

وی بیان کرد: طبیعتا انتظار داریم با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد لازم صورت پذیرد و رفتار این افراد به صنوف ذی‌ربط و اتحادیه اعلام شود.

 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که رفتارهای حرفه ای اعضای پروژه باعث تداوم تولید و نمونه ای همچون گذشته برای دیگر اصناف کشور باشد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top