این سایت به فروش می رسد 09139135264


مصاحبه خواندنی با بنیانگذار بیمه اول

مصاحبه خواندنی با بنیانگذار بیمه اول


1398/12/13

لطفاً خودتان را معرفی کنید:

لیلا  مشکوة السادات هستم کارشناس ارشد بیمه با حدود 15 سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه.

لطفاً درمورد استارتاپ "بیمه اول" توضیح دهید.

همه ما قطعا بطور سنتی تجربه خرید انواع بیمه نامه ها را داشته ایم. مراجعه حضوری به یکی از دفاتر نمایندگی بیمه، پر کردن فرم پرسشنامه ، ارائه مدارک مربوطه و نهایتاً پرداخت وجه و صدور و تحویل بیمه نامه!

این فرایند هم خیلی وقت گیر است و هم غیر اقتصادی! بیمه اول با راهکاری بسیار ساده این مشکل را حل کرده است. دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه نامتعارف برای خرید بیمه نامه نیست. بیمه گذار با چند کلیک ساده، بیمه نامه مورد نظر خود را پس از مقایسه قیمت، از میان چندین شرکت ارائه دهنده انتخاب و پس از پرداخت وجه آنرا در سریعترین زمان ممکن به صورت رایگان تحویل می گیرد.

پس مشتریان یا خریداران انواع بیمه نامه در این پلتفرم این امکان را دارند که قیمت محصول بیمه ای مورد نظرشان را که توسط شرکت های مختلف عرضه می شود باهم مقایسه کرده و ارزان ترین خرید را انجام دهند و محصول خریداری شده را رایگان و سریع دریافت کنند.


کدام یک از محصولات بیمه ای در بیمه اول به مشتریان عرضه می شود؟

در حال حاضر انواع بیمه های اتومبیل و موتورسیکلت اعم از ثالث و بدنه، بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی، بیمه های مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان، بیمه های مسافرتی و بیمه حوادث انفرادی از طریق وبسایت و اپلیکیشن بیمه اول به آدرس www.Bimeh1.com به متقاضیان عرضه می گردد.

بیمه اول چه مزیتی نسبت به سایر استارتاپهای فعال در این حوزه دارد؟

تمامی مجموعه های مشابه در یک محدوده جغرافیایی یک شهر عمدتاً تهران و نهایتا یکی دو مرکز استان دیگر کار می کنند و این مسئله سطح پوشش خدمات آنانرا محدود ساخته است. بیمه اول این قابلیت را دارد که در هر شهر و روستایی که نماینده بیمه داشته باشد به مشتریانش ارائه خدمات کند. بیمه اول در سرتاسر ایران فعال است!

کارگزاران و نمایندگان بیمه در این استارتاپ چه نقشی دارند؟

مهمترین و اصلی ترین نقش در بیمه اول متعلق به نمایندگان و کارگزاران بیمه است. در واقع ما در هر شهر حداقل به یک نماینده از هر شرکت بیمه نیاز خواهیم داشت.

نمایندگان بیمه چگونه می توانند درخواست همکاری دهند؟

کارگزاران و نمایندگان محترم میتوانند با مراجعه به وب سایت بیمه اول به آدرس www.Bimeh1.com  از طریق صفحه "همکاری با ما" فرم مربوطه را پر کرده تا در اسرع وقت جهت طی کردن روال اداری با آنان تماس گرفته شود.

رقبای خاصی هم در این زمینه دارید؟

ببینید! بازار بیمه بازار بسیار بزرگی ست بنابراین ما فعالین هم صنفمان را بیشتر همکار می دانیم تا رقیب! در واقع سعی و تلاش ما بیشتر روی جذب مشتریان جدید و خلق بازارهای تازه است.

اکثر استارتاپهای موفق، علاوه بر بعد اقتصادی عامل فرهنگ سازی هم هستند. بیمه اول هم اینگونه است؟

واقعیت این است که سرانه ی پوشش بیمه ای در ایران نسبت به سایر کشورها پائین است. بالا رفتن سطح پوشش بیمه ای هم به نفع مردم است و هم شرکت های بیمه و هم اقتصاد کشور.

هدف بیمه اول افزایش سرانه پوشش بیمه ای در سطح کشور است! چگونه؟ با افزایش نفوذ بیمه به شهرها و مناطق کمتر برخوردار.

سخن آخر:

برای مردم عزیز کشورم بهترینها را  آرزوها می کنم و امیدوارم بتوانیم با بیمه اول خدمتی در خور شان به هموطنان عزیز ارائه کنیم.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top