این سایت به فروش می رسد 09139135264


ماهنامه الكترونیكی تازه های بیمه ایران و جهان ویژه مرداد ماه ۱۳۹۹ منتشر شد

ماهنامه الكترونیكی تازه های بیمه ایران و جهان ویژه مرداد ماه ۱۳۹۹ منتشر شد


1399/06/11

این ماهنامه حاوی جدیدترین اخبار جهانی مربوط به تحولات و رویدادهای بیمه ای و مطالب علمی – خبری است که توسط پژوهشکده بیمه منتشر می شود.

 

به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه مهمترین عناوین مطالب ارائه شده در این شماره شامل « گذار جهان بیمه از طوفان همه‌گیر 2020» ، «چهار راهکار کلیدی برای مدرن‌سازی کارگزاری‌ها و نمایندگی‌های بیمه» ، «هشت مفهوم کلیدی برای درک پوشش بیمه عدم‌النفع» ، «آمادگی و انعطاف؛ راهکار بیمه برای جهان کرونایی» ، «درمان از راه دور؛ خانه‌ها و پوشیدنی‌های هوشمند یاری رسان بیمه‌گذاران و مشتریان» است.


همچنین دراین شماره ضمن مروری بر مقاله علمی «بررسی ابعاد بیمه‌گری اتومبیل‌های بدون راننده» ، به معرفی یکی از شخصیت‌های برجسته علمی در حوزه بیمه "دکتر محمدجواد عبدالحمیدی" و معرفی نرم‌افزار Cuvva به عنوان یکی از تازه‌های صنعت بیمه پرداخته شده است.


لازم به ذکر است انتشار ماهنامه تازه‌های جهان بیمه، از سال 1377 آغاز شدو این مجله از دی‌ماه 1394 به صورت الکترونیکی و با عنوان جدید «دوهفته‌نامه تازه‌های بیمه ایران و جهان» منتشر و از تیرماه 1398 موفق به اخذ مجوز انتشار به صورت الکترونیکی و فصلنامه از وزارت ارشاد گردید. اکنون، به دلیل استقبال گسترده صنعت بیمه، این مجله با رویکرد، محتوا و قالب جدید به صورت ماهنامه منتشر و علاوه بر وبسایت پژوهشکده بیمه در وبسایت بیمه مرکزی نیز به صورت مستمر نمایه می‌شود.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top