این سایت به فروش می رسد 09139135264


جزئیات مصوبات امروز شورای پول و اعتبار برای تعوق اقساط وام‌گیرندگان

جزئیات مصوبات امروز شورای پول و اعتبار برای تعوق اقساط وام‌گیرندگان


1398/12/14
عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکز در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: رئیس کل بانک مرکزی با تشریح مصوبات امروز (۱۳ اسفند ۹۸) شورای پول و اعتبار گفت: بر اساس مصوبه این شورا، اقساط تسهیلات صاحبان کسب و کارها و وام قرض‌الحسنه اشخاص به انتهای دوره اقساط منتقل می‌شود.

وی افزود: در جلسه عصر امروز ۱۳ اسفند ۹۸ شورای پول و اعتبار، تصمیمات مهمی برای حمایت از صاحبان کسب و کارها خصوصاً فعالیت‌ها و حرف خرد که به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا، دچار مشکلات مالی شده و مصادیق آن توسط دولت تعیین می‌شود (نظیر هتل‌ها، رستوران‌ها و بخشی از حمل و نقل) اتخاذ کرد.

به گفته همتی، اقساط تسهیلات این کسب و کارها و نیز اقساط تسهیلات قرض الحسنه کلیه اشخاص، طی ماههای اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ بدون وضع هرگونه جریمه یا کارمزد به زبان انتهای اقساط آنها منتقل می‌شود.

وی اظهار داشت: تمامی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی موظف هستند بر اساس مصادیق اعلامی دولت و درخواست مشتری، مساعدت لازم را به عمل آورند.

همتی ادامه داد: بالطبع بانک مرکزی نیز در کنار مدیران بانک‌ها خواهد بود و در صورت نیاز به حمایت مالی، پشتیبانی لازم را از آنها به عمل خواهد آورد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top