این سایت به فروش می رسد 09139135264


حذف نسخه فیزیکی بیمه شخص ثالث به ضرر نمایندگان بیمه نیست:: بیمه اول

حذف نسخه فیزیکی بیمه شخص ثالث به ضرر نمایندگان بیمه نیست:: بیمه اول


1399/03/10

حسین کریم خان زند مدیر عامل بیمه نوین با اشاره به بخشنامه اخیر بیمه مرکزی مبنی بر حذف نسخ فیزیکی ثالث، این اقدام را شروعی مناسبی برای گسترش خرید الکترونیک بیمه نامه می داند و معتقد است،  تا حدود زیادی زیر ساخت های اجرای طرح حذف فیزیکی بیمه نامه ثالث در کشور وجود دارد و این امکان باید در دسترس همه افراد جامعه قرار گیرد و حتی در صورت نیاز بیمه گذاران می توانند بعد از خرید، پرینت آن را تهیه کنند..

مدیرعامل شرکت بیمه نوین تصریح داشت:  نمایندگان شرکت های بیمه‌ای نباید نگران  حذف فیزیکی  ثالث باشند چرا که صنعت بیمه نه تنها قصد حذف و یا کاهش درآمد نمایندگان را ندارد بلکه با توانمند سازی شبکه فروش و توسعه زیر ساختهای آی تی و بازار یابی نوین، مسیرتازه ای  برای شبکه فروش ایجاد خواهد شد..

. حسین کریم خان زند گفت: هیچ یک از بیمه گران قصد فروش مستقیم در هیچ بیمه نامه ای را ندارند.

وی با بیان اینکه از طرفی بسیاری از بیمه گذاران هنوز اعتقاد به داشتن برگه بیمه نامه دارند ،گفت:.درصورتی که تمام زیر ساخت ها و لینک های مورد نیاز فروش اینترنتی در کشور نیز فراهم شود، شاید در سه سال آینده بتوان به 30 درصد فروش اینترنتی بیمه نامه دست یافت.

مدیر عامل شرکت بیمه نوین با بیان اینکه حذف کاغذ در راستای استراتژی دولت الکترونیک است تاکید داشت:  این تصمیم درمی تواند شروع خوبی برای دیجیتال سازی خدمات و حذف تدریجی کاغذ و چاپ باشد.

مدیرعامل شرکت بیمه نوین درخصوص امکان ارائه خدمات آنلاین در این شرکت اظهار کرد: در حال حاضر برخی از نمایندگان بیمه نوین در سامانه فروش اینترنتی اختصاصی این شرکت به نام الکتروبیمه نوین برای فروش اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث و همچنین دیگر محصولات این شرکت استفاده می کنند.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top