آب اهواز برای شرب قابل استفاده نیست

پول‌نیوز  -  رئیس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه با وجود کلرزنی و مطلوبیت میکروبی، آب اهواز کیفیت ندارد، گفت: در بیشتر موارد آب اهواز برای شرب قابل استفاده نیست و مردم ناچار به استفاد

واعظی هم با تلگرام خداحافظی کرد

پول‌نیوز  -  رییس دفتر رییس‌جمهوری اعلام کرد که از این پس در پیام‌رسان تلگرام حضور نخواهد داشت و از پیام‌رسان‌های داخلی گپ و ویسپی استفاده خواهد کرد. محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهوری با

ورود لاریجانی به پایتخت سریلانکا

پول‌نیوز  -  رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور دیدار و گفت و گو با مقام های سیاسی سریلانکا ، شامگاه چهارشنبه وارد کلمبو پایتخت این کشور شد.  علی لاریجانی که عصر امروز- چهارشنبه- به من

محمود کریمی در کنار پدر و برادر شهیدش (عکس)

منبع:عقیق

مردان کم خونی را جدی بگیرند

پول‌نیوز - شیوع سرطان روده بزرگ (کولون) چهارمین سرطان شایع در مردان ایرانی است. مراحل اولیه این سرطان با علایمی از جمله کم خونی و خستگی همراه است که با دانستن آنها می توان این بیماری را شکست

دیدگاه رئیس صلیب‌سرخ درباره ایران - اخبار تسنیم - Tasnim

دیدگاه رئیس صلیب‌سرخ درباره ایران رئیس جمعیت هلال‌احمر در دهمین کنفرانس منطقه‌ای جمعیت‌های ملی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر در خاورمیانه و شمال آفریقا در بغداد شرکت کرد. ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱ اجتماع

نامه‌ بطحایی به جهانگیری: بازنشستگی370 هزار نفر فعالیت آموزش‌وپرورش را تهدید می‌کند - اخبار تسنیم - Tasnim

نامه‌ بطحایی به جهانگیری: بازنشستگی۳۷۰ هزار نفر فعالیت آموزش‌وپرورش را تهدید می‌کند وزیر آموزش‌وپرورش در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس‌جمهور گفت: بازنشستگی بیش از ۳۷۰ هزار نفر در پنج سال آینده اد

بازگشت به صحنه جرم پس از کشتن برادر با گلوله - اخبار تسنیم - Tasnim

بازگشت به صحنه جرم پس از کشتن برادر با گلوله دو گلوله به سمت برادرم شلیک کردم، قصد داشتم تیر سوم را نیز شلیک کنم که اسلحه گیر کرد، از خودرو پیاده شده به آن طرف خیابان رفته اما... ۲۹ فروردين ۱۳۹۷

ابهام در پرونده قتل پسر جوان با ضربات قمه - اخبار تسنیم - Tasnim

ابهام در پرونده قتل پسر جوان با ضربات قمه شب حادثه سوار بر موتور فرهاد بودم که داخل کوچه، قاتل فرا رسید با آرش و فرهاد درگیر شد و ... ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴ اجتماعی شهری حوادث نظرات ب

تصاویر/ سوختن پیرمرد معلول در میان زبانه‌های آتش - اخبار تسنیم - Tasnim

تصاویر/ سوختن پیرمرد معلول در میان زبانه‌های آتش پیرمرد معلول در آتش‌سوزی ساختمان مسکونی در خیابان آیت‌الله کاشانی جان باخت. ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵ اجتماعی شهری حوادث نظرات به گزارش گ

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva