سقوط اتوبوس به دره و مرگ 3 نفر

رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی اتوبوس در محور یاسوج-اصفهان در نزدیکی روستای باگ با ۱۵ سرنشین خبر داد.  مهر نوشت: جلال پوران صبح چهارشنبه در رابطه با جزئیات خب

سقوط اتوبوس به دره (عکس)

سقوط اتوبوس مسافربری به دره با 3 کشته و 11 مصدوم (عکس)

میزان - صبح امروز چهارشنبه یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از یاسوج به سمت اصفهان در حرکت بود، حوالی دو راهی تنگ رواق از جاده منحرف و داخل دره واژگون شد. در این حادثه سه نفر کشته و ۱۱ نفر مجروح شدند.

مردی که همسرش را با روسری خفه کرد دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان لردگان گفت: با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی این شهرستان مردی که با صحنه سازی همسر 40 ساله خود را به قتل رسانده بود در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد. به گزارش پايگاه خبري پليس، سر

سقوط سنگ بر روی ال 90 یک کشته برجای گذاشت (+عکس)

حسن فرهانی روز سه شنبه گفت :ظهر امروز در پی اعلام این حادثه ، نیروهای امدادی هلال احمر به محل حادثه اعزام شده و با کمک عوامل آتش نشانی موفق شدند دو سرنشین محبوس در خودرو را خارج کنند. وی گفت: در ا

انتقال هوایی 33 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس «طبس - فردوس» به گچساران

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های ‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: 33 نفر از مصدومین واژگونی اتوبوس زایرین ثامن الحجج در محور «دیهوک - فردوس»، ظهر امروز توسط اورژانس هو

برانکو: کریمی از حمایت مطلق من برخوردار است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زیباترین خاطراتم را از علی کریمی و نسل طلایی فوتبال ایران دارم و به داشتن شاگردی چون او افتخار می‌کنم. به گزارش ایسنا، روزنامه قانون نوشت: «درست

آلودگی‌های دردسرساز

آلودگی هوا، امسال، چندین روز مدارس تهران و دیگر شهرها را تعطیل کرده و بر روند تحصیلی دانش آموزان تاثیر گذاشته است. روزهای آموزشی مدارس تهران در پنج ماه گذشته ١١ درصد کاهش داشته است. به گزارش ا

از فواید چرت زدن

چرت زدن نه تنها موجب می شود تا کمتر احساس خواب‌آلودگی کرده و هوشیارتر باشید، بلکه عملکرد شناختی، زمان ارائه واکنش، حافظه کوتاه مدت و حتی خلق و خو را نیز بهبود می بخشد. به گزارش ایسنا، عصر ایرا

نظر یک حقوقدان درباره سخنان اخیر روحانی

یک حقوقدان با بیان این که رئیس جمهور می‌تواند موضوع همه‌پرسی را به‌ صورت لایحه به مجلس بفرستد، گفت: بر اساس قانون تنها اسلامیت و جمهوریت نظام را نمی‌توان به همه‌پرسی گذاشت. جز این دو مورد

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva