«اطلسی‌های لگد مال شده» در تماشاخانه پرستویی اجرا می‌شود - اخبار تسنیم - Tasnim

«اطلسی‌های لگد مال شده» در تماشاخانه پرستویی اجرا می‌شود نمایش«اطلسی‌های لگد مال شده» به کارگردانی علی پیله‌ور در تماشاخانه پرستویی به روی صحنه می‌رود. ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱

انتخاب سخنگوی خانه تئاتر در دومین جلسه هیئت مدیره خانه تئاتر - اخبار تسنیم - Tasnim

انتخاب سخنگوی خانه تئاتر در دومین جلسه هیئت مدیره خانه تئاتر دومین جلسه هیئت مدیره جدید خانه تئاتر با حضور تمامی اعضاء اصلی و علی البدل هیئت مدیره و بازرس خانه تئاتر در محل عمارت جدید خانه تئاتر ب

فراخوان همایش ملّی «آرمان‌شهر رضوی» منتشر شد+ عکس - اخبار تسنیم - Tasnim

فراخوان همایش ملّی «آرمان‌شهر رضوی» منتشر شد+ عکس فراخوان همایش ملّی «آرمان‌شهر رضوی» از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارش

حمید نیلی: جریان‌سازی در تئاتر کشور باید از استان‌ها آغاز شود - اخبار تسنیم - Tasnim

حمید نیلی: جریان‌سازی در تئاتر کشور باید از استان‌ها آغاز شود نشست مدیران انجمن های هنرهای نمایشی استان تهران شب گذشته در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر با حضور حمید نیلی، مدیر عامل انجمن هنرهای نم

ارسال 1519 اثر به جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها - اخبار تسنیم - Tasnim

ارسال ۱۵۱۹ اثر به جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها دبیر جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها از ارسال ۱۵۱۹ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه هشتمین دوره این جشنواره در گیلان خبر داد. ۲۹ خر

پاسخ محمدحسین لطیفی به تسنیم: مخاطب سرّ دلبران نباید با انتظار "صاحبدلان" ما را می‌دید - اخبار تسنیم - Tasnim

پاسخ محمدحسین لطیفی به تسنیم: مخاطب سرّ دلبران نباید با انتظار "صاحبدلان" ما را می‌دید می‌گویند چرا در شب عید فطر مراسم احیاء را در سرّ دلبران دیدیم این نه ربطی به بدسلیقگی دارد و نه کج‌

کارگردان خجالت نکش: کمدی بدون حرکات اروتیک شدنی است/ زمانی که در جبهه بودم "لیلی با من است" شکل گرفت - اخبار تسنیم - Tasnim

کارگردان خجالت نکش: کمدی بدون حرکات اروتیک شدنی است/ زمانی که در جبهه بودم "لیلی با من است" شکل گرفت رضا مقصودی: معتقدم می‌توان وارد این عرصه‌ها شد اما بی‌ادبی نکرد، می‌شود به آن پرداخت

توطئه یزید بن معاویه همزمان با ورود مسلم به کوفه - اخبار تسنیم - Tasnim

توطئه یزید بن معاویه همزمان با ورود مسلم به کوفه نکته‌ای که در خصلت کوفیان در برخورد با مسلم پنهان بود و بعدها آشکار شد، این بود که آنان امام حسین(ع) را در حد رهبری دینی قبول داشتند نه خلیفةا

سهم 145 میلیارد ریالی مدارس علوم دینی از درآمد موقوفات در سال 96 - اخبار تسنیم - Tasnim

سهم ۱۴۵ میلیارد ریالی مدارس علوم دینی از درآمد موقوفات در سال ۹۶ مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف با اشاره به اینکه بیش از ۱۴۵ میلیارد ریال از درآمد موقوفات در سال ۹۶ صرف اجرای نیات

کارت‌های شناسایی قدیمی ایثارگران تا پایان تیرماه اعتبار دارد - اخبار تسنیم - Tasnim

کارت‌های شناسایی قدیمی ایثارگران تا پایان تیرماه اعتبار دارد مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از ابتدای مردادماه ارائه خدمات تنها از طریق کارت‌های جدید و هوشمند شناسایی ا

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva