به این دلیل 3 ساعت قبل از خواب ورزش نکنید!

پول‌نیوز - بررسی‌های جدید نشان داده است که ورزش کردن اگر بسیار دیر وقت باشد و کمتر از سه ساعت با زمان خواب فاصله داشته باشد تاثیر منفی بر سلامت می‌گذارد. ورزش کردن دیر وقت سیکل خواب را خراب

مصدومیتم جزئی بود/ با من دشمنی دارند - خبرگزاری مهر

هافبک استقلال تهران گفت: متاسفانه برخی رسانه ها با من دشمنی دارند و در خصوص مصدومیت من شایعه‌سازی می‌کنند. به گزارش خبرنگار مهر ، وریا غفوری پس از پیروزی ۳ بر ۲ برابر پیکان تهران در ورزش

دوست دارم در استقلال بمانم/امروز همه خوزستان خوشحال بود - خبرگزاری مهر

اهواز - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: دوست دارم فصل آینده لیگ برتر نیز در کنار استقلال خوزستان باشم ولی باید ببینم شرایط چگونه رقم می‌خورد. به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالله ویسی

جلالی در پیکان می‌ماند - خبرگزاری مهر

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: عملکرد قابل قبولی در این فصل داشتیم و مطمئنا جلالی در پیکان ماندگار خواهد بود. به گزارش خبرنگار مهر ، محمود شیعی پس از شکست ۳ بر ۲ تیمش برابر استقلال تهران&nb

باید در بازی آخر نتیجه خوبی کسب کنیم - خبرگزاری مهر

اهواز - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: از اکنون به بازی بعد خود فکر می‌کنیم و باید نتیجه خوبی در بازی آخر خود کسب کنیم. به گزارش خبرنگار مهر ، منصور ابراهیم‌زاده عصر امروز پس از ش

برد پرگل منچستر سیتی مقابل سوانزی/ شاگردان پپ به امتیاز ۹۰ رسیدند - خبرگزاری مهر

قهرمان رقابتهای این فصل لیگ برتر انگلیس در دیدار خانگی برابر سوانزی به بردی آسان دست پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری مهر ، تیم فوتبال منچستر سیتی روز یکشنبه در چارچوب هفته سی و پنجم رقابتهای

تکواندوکاران ۱۲ تیم داخلی و خارجی در جام باشگاههای آسیا - خبرگزاری مهر

هشتمین دوره رقابتهای تکواندو جام باشگاههای آسیا از فردا دوشنبه با حضور ۱۲ تیم از ۷ کشور به میزبانی هیات تکواندو البرز آغاز می شود. به گزارش خبرنگار مهر ، در این دوره از مسابقات تیم‌های

فاینورد قهرمان جام حذفی شد/ ناکامی یاران جهانبخش در آخرین گام - خبرگزاری مهر

تیم فوتبال فاینورد عنوان قهرمانی رقابتهای جام حذفی هلند را از آن خود کرد. به گزارش خبرگزاری مهر ، تیم های فوتبال فاینورد و آلکمار دیدار فینال رقابتهای جام حذفی هلند را یکشنبه شب برگزار ک

پیروزی دقیقه ۹۰ ناپولی مقابل یوونتوس/ اوج هیجان برای قهرمانی - خبرگزاری مهر

تیم فوتبال ناپولی در بازی حساس مقابل یوونتوس به بردی دیرهنگام و ارزشمند دست پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری مهر ، تیم های فوتبال یوونتوس و ناپولی روز یکشنبه حساس ترین بازی هفته سی و چهارم رق

تساوی خانگی اتلتیکو مادرید برابر بتیس - خبرگزاری مهر

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در هفته سی و چهارم لالیگا مقابل بتیس متوقف د. به گزارش خبرگزاری مهر ، در این بازی که به میزبانی اتلتیکو مادرید برگزار شد شاگردان سیمئونه برابر حریف خود بدون گل

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva