تغییر نتیجه یکی از مسابقات فوتبال کشور - خبرگزاری مهر

نتیجه بازی پارک آبی مشهد و نسل ابومسلم به مشهد به دلیل استفاده از بازیکن غیر مجاز تغییر کرد.‏ به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در پی اعتراض تی

محرومان هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال مشخص شدند - خبرگزاری مهر

محرومان هفته پایانی هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت  سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان هفته سی ام لیگ برتر فوتبال

هواداران استقلال ترجیحا از تلویزیون بازی با سپاهان را ببینند! - خبرگزاری مهر

علیرضا جهانشاهی گفت: با توجه به اختصاص ۱۰ درصد سهمیه صندلی ورزشگاه به استقلال، هواداران این تیم با اطلاع از این موضوع، ترجیحاً از طریق گیرنده‌های خود در منزل تماشا کنند. به گزارش خبرگزار

گرشاسبی در تمرین پرسپولیس حاضر شد - خبرگزاری مهر

سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از سوئیس در تمرین این تیم حاضر شد. به گزارش خبرگزاری مهر ، سرخپوشان تمرین امروز پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه را پس از صحبت‌های حمیدرضا گرشاسبی و با حضور ک

زمان بازی نفت آبادان و استقلال خوزستان تغییر کرد - خبرگزاری مهر

ساعت بازی دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته پایانی هفدمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال تغییر کرد. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران،&n

کیفیت مسابقات فصل جاری لیگ برتر بهتر از قبل شده بود - خبرگزاری مهر

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: کیفیت مسابقات لیگ برتر نسبت به سال گذشته بهتر شده بود. به گزارش خبرگزاری مهر ، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی فردا (جمعه) پیکان تهران مقابل سایپا

دفاع خوبی در دادگاه ورزش از پرسپولیس داشتیم/ بدبینی فیفا برطرف شد - خبرگزاری مهر

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مدیران ریزه اسپور ترکیه در دادگاه بین المللی ورزش حاضر نشدند که نشان می‌دهد از شکایت خود منصرف شدند و ما هم توانستیم خیلی خوب از پرسپولیس دفاع کنیم به گزارش خب

قلی‌زاده را به تیم‌های ایرانی نمی‌دهیم/خانه از پای‌بست ویران است - خبرگزاری مهر

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: قلی زاده یکی از بهترین بازیکنان سایپا بود و اگر قرار شد در ایران بماند در همین سایپا فعالیتش را ادامه خواهد داد. به گزارش خبرنگار مهر ،  علی دایی در نشس

نمی‌توانم فضای مجازی را برای بازیکنان پرسپولیس منع کنم - خبرگزاری مهر

سرمربی پرسپولیس گفت: بابت عملکردی که در پرسپولیس داشتم افتخار می کنم و باید بگویم با بازیکنانم حرفه ای رفتار می کنم اما نمی توانم آنها را از حضور در فضای مجازی منع کنم. به گزارش  خبر

خدا لعنت کند کسانی‌که فوتبال ایران را به این‌ روز انداختند! - خبرگزاری مهر

سرمربی تیم فوتبال ذوب آ هن اصفهان گفت: تیم های ریشه دار فوتبال ایران را با مدیریت بدشان از بین بردند. به گزارش خبرنگار مهر ، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردای ذوب آ

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva