قانون اعمال معدل سال سوم متوسطه در کنکور سراسری ابطال شددیوان عدالت اداری با صدور حکمی قانون اعمال معدل سال سوم متوسط در آزمون سراسری را که در سال‌های ۹۳ و ۹۴ اعمال شده است، ابطال کرد.
یک تکنولوژی خطرناک:: رابط عصبی برای تبدیل سربازان به انسان‌هایی سایبریمحققان از طراحی یک رابط عصبی قابل کاشت خبر می‌دهند که می‌تواند بین مغز انسان و رایانه‌ها ارتباط برقرار و سربازان را به انسان‌هایی سایبری تبدیل کند.
ساخت خورشید کوچک در آزمایشگاهدانشمندان با استفاده از دستگاه استلراتور یا محصور کننده پلاسمای داغ، برای اولین ‌بار شرایط مناسب برای همجوشی هسته‌ای مشابه خورشید را در آزمایشگاه فراهم کردند.
طول دوره تحصیل در دکتری کاهش می یابدمعاون آموزشی وزیر علوم با اشاره به بازنگری آیین نامه دکتری گفت: آیین نامه دکتری تقریبا نهایی شده و درصورت تصویب شورای عالی برنامه ریزی ظرف یکماه آینده ابلاغ می شود.
اینترنت اشیا، بیم ها و امیدهاپیش بینی می شود اینترنت اشیا کمتر از پنج سال دیگر - سال 2020 میلادی - در جهان همه گیر شود و بسیاری از اشیا را به هم متصل کند، چشم اندازی که بیم و امید فراوانی را ایجاد کرده است.
ماهواره دوستی با حضور رئیس جمهوری رونمایی شدماهواره دوستی با حضور حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم روز فناوری فضایی رونمایی شد.
تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آزاد 95مهلت ثبت نام دوره با آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 روز شنبه 24 بهمن تمدید شد.
سمی ترین مار دنیا را بشناسیدسمی ترین مار دنیا در منطقه دور افتاده ای در استرالیا زندگی می کند.
اعطای جایزه تحقیقاتی بنیاد علم آمریکا به دو استاد جوان ایرانینگار توسلیان و بابک حیدری، استادان جوان ایرانی موسسه فناوری stevens موفق به دریافت جایزه کمک هزینه تحقیقاتی بنیاد ملی علم آمریکا (NSF) شدند.
آخرین مطالب
اخبار علمی

آخرین اخبار آموزشی

اخبار سلامتی

تبلیغات
اخبار فناوری

اخبار آی تی

دانش نیوز به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست