دبیرستانی ها خارج نروید، شریف بروید!
آیا برای موفقیت در کنکور سراسری به اندازه کافی باهوش هستید که بتوانید رتبه یک رقمی، دو رقمی یا سه رقمی کسب کنید؟ رتبه ای که با تکیه بر آن بتوانید رشته دلخواه خود را انتخاب نمایید؛ تا مجبور نباشید در رشته ای که هیچ علاقه ای به آن ندارید تحصیل کنید؟
تولید برق از حرکات مچ دست
محققان ساعت مچی الکترنیکی ساخته اند که انرژی مورد نیازش را از حرکات مچ دست به دست می آورد. این نوآوری تحولی بزرگ در فناوری ساعتهای مچی به همراه خواهد داشت.
بررسی پذیرش دانشجوی پولی
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: طرح پردیس های دانشگاهی در دست تدوین است که جزئیات آن در آینده نزدیک بعد از رسیدن به یک جمع بندی اعلام می شود.
دستیابی محققان به فناوری انتقال اطلاعات در مقیاس کوآنتوم
محققان دانشگاه وین پس از سه دهه مطالعه بر روی تئوری‌های مختلف ارتباطات در بستر کوآنتوم موفق به دستیابی به فناوری دورنوردی با استفاده از فوتون‌های نوری شدند.
بیشترین پژوهشگران دنیا در کدام کشورها فعالیت می‌کنند؟
رییس بخش علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه شیراز گفت: پراکندگی و جا به جایی پژوهشگران از مولفه‌های جدایی‌ناپذیر پژوهش است.
تاریخ اعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 94
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 94 که پذیرش در آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی است در روز یکشنبه 8 آذر ماه خبر داد.
«چشم زمین» تکمیل می شود
ساخت بزرگترین تلسکوپ جهان در چین به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.
کفشهایتان را مجهز به سیستم روشنایی کنید
فناوری جدیدی ابداع شده که با استفاده از آن می توان کفشهای ورزشی را مجهز به سیستم روشنایی کرد.
کشمکش تلویزیون اینترنتی پایان می یابد/ میانجی‌گری مرکز فضای مجازی
دبیر شورای عالی فضای مجازی برای حل اختلافات و کشمکش میان وزارت ارتباطات و سازمان صدا وسیما بر سر راه اندازی پروژه تلویزیون اینترنتی در کشور، میانجی گری می کند.
آخرین مطالب
تبلیغات

کارشناسی ارشد

دانش نیوز به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست

With GoStats, your webstats are so easy to use.