نوآورترین دانشگاههای دنیا/ استنفورد در صدردر تازه ترین رتبه بندی برترین دانشگاههای جهان از حیث «نوآوری» دانشگاه استنفورد در حالی در صدر قرار گرفته که انستیتو فناوری و علوم پیشرفته کره جنوبی نیز در رتبه شاخص دهم دیده می شود.
تاریخ آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 95مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز فرایند ثبت نام ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز دوشنبه 16 آذرماه خبر داد.
دید بدون نقص تا پایان عمر با لنز بیونیکی جدیدیک شرکت آمریکایی نوعی لنز بیونیکی طراحی کرده که مدعی است کاشت آن بدون درد بوده و برای همیشه فرد را به عینک بی‌نیاز خواهد کرد.
جزییات ثبت‌نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ از ۱۶ آذر آغاز می‌شود، این آزمون در اردیبهشت 95 برگزار می‌شود.
دبیرستانی ها خارج نروید، شریف بروید!آیا برای موفقیت در کنکور سراسری به اندازه کافی باهوش هستید که بتوانید رتبه یک رقمی، دو رقمی یا سه رقمی کسب کنید؟ رتبه ای که با تکیه بر آن بتوانید رشته دلخواه خود را انتخاب نمایید؛ تا مجبور نباشید در رشته ای که هیچ علاقه ای به آن ندارید تحصیل کنید؟
تولید برق از حرکات مچ دستمحققان ساعت مچی الکترنیکی ساخته اند که انرژی مورد نیازش را از حرکات مچ دست به دست می آورد. این نوآوری تحولی بزرگ در فناوری ساعتهای مچی به همراه خواهد داشت.
بررسی پذیرش دانشجوی پولیمعاون آموزشی وزارت علوم گفت: طرح پردیس های دانشگاهی در دست تدوین است که جزئیات آن در آینده نزدیک بعد از رسیدن به یک جمع بندی اعلام می شود.
دستیابی محققان به فناوری انتقال اطلاعات در مقیاس کوآنتوممحققان دانشگاه وین پس از سه دهه مطالعه بر روی تئوری‌های مختلف ارتباطات در بستر کوآنتوم موفق به دستیابی به فناوری دورنوردی با استفاده از فوتون‌های نوری شدند.
بیشترین پژوهشگران دنیا در کدام کشورها فعالیت می‌کنند؟رییس بخش علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه شیراز گفت: پراکندگی و جا به جایی پژوهشگران از مولفه‌های جدایی‌ناپذیر پژوهش است.
آخرین مطالب
تبلیغات

کارشناسی ارشد

دانش نیوز به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست

With GoStats, your webstats are so easy to use.