امواج گرانشی کشف شد/ حقانیت انیشتین بار دگر ثابت شدمحققان موفق شدند امواج گرانشی حاصل از برخورد دو سیاه چاله را مستقیما کشف کنند؛ این کشف موجب تایید پیش بینی یک قرن گذشته آلبرت انیشتن در رابطه با وجود امواج گرانشی شد.
نمایش قدرت فناوری با رقص رباتها در سال نو چینیتلویزیون مرکزی چین برای گرامیداشت سال نو این کشور و نمایش قدرت فناوری‌اش در زمینه رباتیک، مراسم رقص همزمان ربات‌ها با موسیقی ملی را برگزار کرد.
یک سیاه چاله کوچک برق کل جهان را تأمین می‌کند«استفن هاوکینگ»، فیزیکدان برجسته انگلیسی در تازه ترین سخرانی خود راجع به سیاه چاله ها گفت: یک سیاه چاله کوچک به اندازه یک کوه قادر به تامین برق کل دنیا است.
عوامل مخاطره‌آمیز دانش‌آموزان در مدرسهمدرسه، به‌دلیل کارکردهای مهم آموزشی و تربیتی و جایگاهی که در بین نوجوانان دارد، نقش مهمی را در زمینه ارتقای ‌توانمندی‌ نوجوانان و مراقبت از آن‌ها در برابر آسیب‌های اجتماعی، بر عهده دارد.
گفتگو با پدر کنکور ایران/کنکور هم حذف شود من هستم!سین جیم باشگاه خبرنگاران جوان این بار به دنبال فردی رفته است که انجام فعالیت‌های بی شمارش در سازمان سنجش باعث شده به او لقب پدر کنکور ایران را بدهند.
نگاهی به حکم دیوان عدالت درباره ابطال تاثیر معدل در کنکور سراسریخبر جالب و کوتاه است؛ دیوان عدالت اداری با صدور حکمی، دستورالعمل مربوط به رعایت و در نظر گرفتن معدل دیپلم در نتیجه آزمون کنکور را با ضریب ٢٥ درصدی لغو کرده است.
قانون حذف تاثیر معدل در کنکور سراسری ابلاغ نشده استرئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: ابطال قانون اعمال معدل سوم متوسطه در کنکور هنوز به این مرکز ابلاغ نشده است.
اطلاعات جامع از کنکور سراسری 95 / از نحوه ثبت‌نام تا چگونگی شرکت در آزمونمشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال 95 از بعدازظهر امروز خبر داد و گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام می‌توانند از فردا دوشنبه 19 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
واکنش سازمان سنجش به رأی کنکوری دیوان در مورد تاثیر معدل بر کنکوررئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به نامه وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی، برای کنکور ۹۵ در انتظار پاسخ مجلس هستیم و تاثیر قطعی سوابق تحصیلی منوط به نظر مجلس است.
آخرین مطالب
اخبار علمی

آخرین اخبار آموزشی

اخبار سلامتی

تبلیغات
اخبار فناوری

اخبار آی تی

دانش نیوز به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست