نگاهی به حکم دیوان عدالت درباره ابطال تاثیر معدل در کنکور سراسریخبر جالب و کوتاه است؛ دیوان عدالت اداری با صدور حکمی، دستورالعمل مربوط به رعایت و در نظر گرفتن معدل دیپلم در نتیجه آزمون کنکور را با ضریب ٢٥ درصدی لغو کرده است.
قانون حذف تاثیر معدل در کنکور سراسری ابلاغ نشده استرئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: ابطال قانون اعمال معدل سوم متوسطه در کنکور هنوز به این مرکز ابلاغ نشده است.
اطلاعات جامع از کنکور سراسری 95 / از نحوه ثبت‌نام تا چگونگی شرکت در آزمونمشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال 95 از بعدازظهر امروز خبر داد و گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام می‌توانند از فردا دوشنبه 19 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
واکنش سازمان سنجش به رأی کنکوری دیوان در مورد تاثیر معدل بر کنکوررئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به نامه وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی، برای کنکور ۹۵ در انتظار پاسخ مجلس هستیم و تاثیر قطعی سوابق تحصیلی منوط به نظر مجلس است.
دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۵ فردا منتشر می‌شودمشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۵ به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام یکشنبه ۱۸ بهمن منتشر می‌شود.
قانون اعمال معدل سال سوم متوسطه در آزمون سراسری قانون مجلس و مورد تائید شورای نگهبان بوده استنماینده مجلس شورای اسلامی در رابطه با ابطال قانون اعمال معدل سال سوم متوسطه در آزمون سراسری گفت: دیوان عدالت اداری می‌تواند در موارد انحراف از اجرای قوانین از سوی نهادهای اجرایی ورود کند ولی این قانون یک قانون مصوب مجلس بوده است.
شکایت یک شهروند قانون کنکور را تغییر داد::تکلیف داوطلبان کنکور 95 چیست؟هیأت عمومی د‌‌یوان عد‌‌الت اد‌‌اری با صد‌‌ور حکمی، بند‌‌ 2 مصوبه شورای سنجش و پذیرش د‌‌انشجو د‌‌ر ششم آذر 92 مبنی بر تأثیر مستقیم و قطعی نمرات‌ سال آخر متوسطه د‌‌ر کنکور سراسری را ابطال کرد‌‌ه است.
دستیابی به روشی که فرآیند پیری را معکوس می کندمطالعات محققان برای اولین بار نشان می دهد حذف میتوکندری از سلول ها، فرآیند پیری را معکوس می کند.
ابداع آزمایش خون برای تشخیص پنج سرطان مرگباردانشمندان آمریکایی یک آزمایش خون را طراحی کرده‌اند که می‌تواند پنج سرطان مرگبار پستان، روده، ریه، رحم و معده را در مراحل اولیه شناسایی کند.
آخرین مطالب
اخبار علمی

آخرین اخبار آموزشی

اخبار سلامتی

تبلیغات
اخبار فناوری

اخبار آی تی

دانش نیوز به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست