مطالب ویژه
سخنگوی وزارت امور خارجه : اروپا اجازه تخریب برجام را ندهدوی در عین حال گفت: ما با تمام توان تلاش می کنیم روندی که در آمریکا آغاز شده متوقف کنیم و وضعیت را به حالت گذشته برگردانیم. مذاکراتی هم با همه طرفها داشتیم و خواهیم داشت.
رژیم های غذایی ضد سرطانتخمین زده‌اند، 35 درصد سرطان‌ها با رژیم غذایی در ارتباط هستند. به بیان دیگر، براساس گزارش انجمن ملی سرطان، یک‌سوم مرگ‌ومیر‌های ناشی از سرطان به‌خاطر رژیم غذایی است.
اعتراض شدید صالحی به وزیر انرژی آمریکا در مورد تمدید تحریم هاصالحی در این دیدار با اشاره به پایبندی کامل جمهوری اسلامی ایران به تمامی تعهدات خود در مورد برجام که به تایید آژانس رسیده، خواستار پایبندی آمریکا به تعهدات خود در این زمینه خصوصا جلوگیری از اجرایی شدن قانون ایسا شد.
عزم ۳ قوه برای رسیدگی به مفاسد اقتصادیدبیر کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور گفت: سقف درآمدی سیاسیون ۱۰ میلیون و سقف درآمدی مدیران با شرایط خاص و همچنین مدیران اجرایی حداکثر تا ۲۰ میلیون تومان اعلام‌شده است.
احتمال افزایش قیمت بنزین در سال آیندهبر اساس لایحه بودجه ۱۳۹۶، احتمال افزایش پنج درصدی نرخ بنزین و سایر فرآورده‌های نفتی در سال آینده وجود دارد.
خطرناک بودن امواج وای فای شایعه است؟رییس اداره پژوهش و فناوری دانشکده پست و مخابرات می گوید، امواج منتشر شده از سیستم ارتباطی وای فای ( WiFi ) از نوع کم ضررترین امواج است و مطالب گفته شده درباره خطرناک بودن آنها شایعه ای بیش نیست.
افزایش بی‌سابقه قیمت نفت در پی توافق تاریخیهفته گذشته قیمت نفت تحت‌تأثیر گمانه‌زنی‌ها بر سر نتیجه اجلاس صدوهفتادویکم وزرای اوپک قرار گرفت.

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.